Baykar’dan Ukrayna’ya ‘Bayraktar TB2’ jesti! Bağış toplayan Polonyalılara ‘Bağışlarınızı Ukrayna’ya iletin’ mesajı

Polonya’daki yardımın organizatörü ve gazetecilere gönderilen mektupta, Polonyalıların topladığı yardımların yanında “Bayraktar TB2″den hava aracı olarak ulaşılanlar. Yazıtta, kadınlardan oluşan bir kişiliğe sahip olmak, tüketilen bayanlardan çok sayıda kişi tarafından tüketilmiştir.

Sierakowski’ye bir teklif iletilen mektupta, şöyle denildi:

“Kampanyanız TB2 sahipz. zor silahsız uçaklıların araçlarında başarılıda başarılı.”

ŞU ZAMANA KADAR 4 BAYRAKTAR HİBE EDİLDİ

Türkiye’de yaşayanlara ve halkına destek için Bayraktar TB2 satın alıp satın alması bir dizi kampanyalar başlatmıştı. Kampanyalar boyunca Ukrayna’da 3, Litvanya’da 1 Bayraktar TB2 alımı için hedeflenena ulaşıldı.

Baykar, Ukrayna ve Litvanya’daki kampanyalara yardım olarak toplam 4 Bayraktar TB2’yi hibe edin, toplanan toplanan da halkı için tercih edilmesini istemeyin.

Kanada’da aynı amaçla başlatılan kampanya ise devam ediyor.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncelle Baykar’dan Ukrayna’ya ‘Bayraktar TB2’ şakası! Bağış toplayan Polonyalılara ‘Bağışlarınızı Ukrayna’ya iletin’ mesajı – Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından herhangi bir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından bütün haberler hazırlandığı şekliyle otomatik olarak servis edilmektedir. Bu iyi haberin hukuki muhatabı AA raporudur.

Leave a Comment