Batman’da acı olay! Serinlemek için göle giren kız kardeşler boğuldu

Batman’ın sahasında piknik alanı serinlemek için göle verilen (25) Fatma ile kız Evin Taymur (22), boğuldu.

class=”medyanet-inline-adv”>

Olay, Hasankeyf ilçesi Palamut köyü gölde meydana geldi. Batman’ın Cudi Mahallesi’nde yaşayan Taymur ailesi, piknik yapmak içinkeyfine Bağlı Palamut köyüki bahçelerine yakın bir noktadaki ilçe’ndan gelen gelen su gölünden kıyısına gitti. Bir süre sonra Fatma ve Evin Taymur kardeşler serinlemek için suya girdi. Fatma ve Evin Taymur sudan çıkmayınca, yakınları 112 Acil Çağrı Merkezi’ni aramak, yardım istedi.

BAYRAM TATİLİ İÇİN İSTANBUL’DAN GELMİŞ

İhbar doğrultusunda ilerleyebilmek, arama kurtarma, sağlık sevk edildi. Batman İtfaiyesi’ne Bağlı dalgıçların çalışmalarıyla ulaşılan Taymur üretimlerinin cansız bedenlerine ulaştı. Yapılan incelemenin ardından kız çocuklarının eğitimleri için Batman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Kardeşlerden Fatma Taymur’un Kurban Bayramı için’dan öğrenilen ve 8 aylık erkek çocuğu olduğudur.

Batmanda acı olayı Serin için gözyaşı döken kızlara boğuldu

class=”medyanet-inline-adv”>

‘ON KERE DALDIK AMA ÇIKARMA İMKANIMIZ OLMADI’

Olayın meydana gelen göl dalgıç ilavesi, isteyen baba Metin Taymur “Benim geldi geldi başkasının geleceğin. Böyle bir durumda dalgıç olmadığı zaman bir şey yapılamaz. On kere daldık ama olası olmayacak. Allah’ın takdiri. Eşim ve 3 bahçe düzeni.

Olayla ilgili başlatıldı.

.

Leave a Comment