Bank of America: “Bitcoin ve Bu İki Altcoinde Boğa Sinyali Var!”

ABD’li devi Amerika BankasıKüresel Kripto Para Birimleri ve Dijital Varlıklar” taranan Temmuz yayınlandı.

Borsalardaki kripto para çıktılarındaki ve sabit paralerin borsalara girişindeki yorumlayan banka, bu durumların Bitcoin (BTC) İlk başta olmak üzere kripto para yükselişi momentumuna işaret teklif edeceğini söyledi.

BoF’un ayrıca piyasadaki baskının baskısını, artık satın alınacakların satın alınmasına vurgu yaptı.

Yatırımcıların kullanımında örnek gösterilen bu bankaların kampanyalarını tercih eder.

Raporda ilgili şu ifadeler:

“Risk yaklaşımları yola çıkmak için başlıyor. Sıkı arz çıkışları, HODL’ye devam devam ediyor.”

oğullar kripto önümüzdeki günlerde BESLEDİ‘in en büyük faiz seçimlerinden ve yüksek TÜFE rakamlardan sonra doğrun emin olduğuna inanılır BoF, yaşanabilir alıştıklarına vurgun bu duruma olaya söyledi.

BOF, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve FTX’in tokeni FTT’nin 4 gidişlere kripto para borsası kişisel cüzdan çekildilerinden emin olabilirsiniz.

oğlum Bitcoin veya Ethereum gibi volatil kripto paraların borsalara girişlerinin, stabilcoinlerin borsalara yoğun ilgi göstermesi için, Bank of America’yı olumlu yönde etkileyecektir. “istikrarlı ve sabitlenmiş satın alımların satın alınması için satın alınır.” dedi.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telgraf grubumuzu, heyecan hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve iOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyatıne hemen başlayın!

Leave a Comment