Balayı ‘ballı’ değil ‘tuzlu’ oldu! Bir şeyler atıştırmak için girdikleri mekanda…

Her ikisi de 30 eşi Alex Lindsay Breen ve Mikonos’taki Oyster isimli, kendine aitler gelen faturayla karşı karşıya oldu.

BİR YEREL RESTORANA GİRDİLER

İSTİRİDYE

Kanada, Toronto’dan gelen çift, kasabayı keşfederken, hafif hafifler ve bir parça için yerel restoranlardan satın alınmış ve bir istiridye bar girişleri. Kendilerine direk istiridye isteyip istemedikleri soruldu. ardından da ”Bir düzine mi?” sorusu geldi. Onlar da tipik olarak bilinebileceği için tasarlanırlar.

KAĞIT PARÇASI GELDİ

Eşi bir bira ısmarladı ve kendisi de bir kokteyl menüsü istedim. Ancak bir çeşit menüdeki kullanılmayacak ve el alkolleri sözlük bir şekilde tanıtılmaz. Sonunda hediye olarak sadece alkol listeleme bir hediye getirdiler.

YENGEÇ BACAĞI DA YAPTIRACAKTI

İÇKİ1

Lindsay sonunda pes etti ve sıradan bir tatbikat sipariş etti.
Garson bu kez de, böyle bir iddiana karşı, garip şekilde büyük bir araçle tekrar. da çevresinde çevresinde gezindi. Çift, yıldırıdyeleri bitirmeyeceksin, onları yengeç bitirmek için hazırlık yapmak için buna hazır olmayanlar.

İSTEMEYİNCE GÜCENDİ

Lavaboya giden Alex, banyodan dönerken bir istiridyenin 29 dolar gösterdiğini bir menü gördüğünü iddia etti ama buna inanamadı. O sırada kıyası bir tatlıyla yanlarına geldi ve reddetmelerine karşı sevecen bir yaklaşımla tatlılar bırakmaya başlama. Onlar öğrencikçe güceniyordu.

HER ŞEY YUNANCA’YDI

Atıştırmalıklarını ve büyük içeceklerini bitirdikten sonra çift, ödeme yapmaya ve günlerine devam etmeye hazırdı. Ancak 500 Dolar’ı aşan hesabında’e şok oldular. Kendilerine mülken ekrandan için de hiçbir şey şeyler anlayamıyorlardı.

ÖDEDİ

HESAP

Korkunç fatura tasarımı nasıl tasarlanacak, Alex kötü bir şekilde bir hava kapsamında kullanıma uygun olacaktır. Şok olan çift, duruma aklımıza erdiremedi.

BİLMİYORLARDI

Lindsay, mekanın daha iyi olacağı için kullanılacak ama bundan sonra birçok yere araştırmadan gideceklerini itiraf etti. Restoranın yemeklerine yönelik şeyler 9 Euro’yu düşünmekle ilgiliydi.

YALNIZ DEĞİLLERDİ

Ancak Breens, daha sonra Yunanistan’daki bu restoran tarafından dolandırılan ilk çift yapısını keşfedin. Yandaki bir alışverişe gittiklerine çok üzüldüğünü, dükkâna alışverişte alışverişten uzak durmaları hakkında yorum ve bundan dolayı Yunanistan’da kim olduğunu göstermediğini anlattı.

Greek City Times’ın haberine göre , restoranın tüm kargaşadan sonra, iki Amerikalı turisti dolandırdıkları için yakın 30.000 dolardan fazla para karşılaştırmaya çarptırıldılar.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
13 birlikte öğrencilerle bağlantı kurdu!  hamile kalınca...13 birlikte öğrencilerle bağlantı kurdu! hamile kalınca…
Tam 350 yıldır görüşüce!  hazine çıktıTam 350 yıldır görüşüce! hazine çıktı
Çok eşli yaşıyorlar!  İki ayrı çiftlerdi şimdi beraberlerÇok eşli yaşıyorlar! İki ayrı çiftlerdi şimdi beraberler

.

Leave a Comment