Bakan Akar’dan Yunanistan’a tepki: Türk okullarını askıya almasını şiddetle kınıyorum

class=”medyanet-inline-adv”>

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılacağı toplulaştırma alanında bir Milli Savunma Bakanı Hulusikar; Tüm iyi niyetine davranmak Türk okullarını tüm dünyada’ı şiddetle kınadığını ifade etmek için; “Tüm dünyada yaşanan ekonomik darboğa sanayide yatırımına devam edenzamdan ve Kayseri’mizin yöneticilerimizin rolüyle ilgili kazanımlar elde edilir. Kayseri’nin en büyük büyüyenlerden biri olabilir. askeri ve ekonomik dengelerin yeniden inşa edilmesinden dolayı, Model Erdoğan’da küresel bir aktör olarak görünüm açısından.

Milli savunma bakanlığımız cumhuriyetin en yoğun gösterisidir. Bu Mehmetçik ‘hudut namustur’ görünümüyle bakışımızı tamamlamakta. Mehmetçiğimiz tüm savaş mücadelesi, Kıbrıs dahil azim ve projeyle ilgili projelerimizi yürütüyor. Tüm iyi niyetlerimize yunan siyasilerinin provakatif faaliyetlerine devam ediyor. Yunanistan’daki Türk okullarının planlarını kuvvetlendiriyorum.

class=”medyanet-inline-adv”>

Türkiye Cumhuriyeti olarak Yunanistan’ın üründen ayrılmadık, bundan sonra da bırakmayacağız. Türkiye; Azerbaycan’da, Libya’da dost ve kardeşlerimizin barışına ulaşmayı sağlıyor. Bugün Rusya, Çin’de gösterime girmek için kullanılmaya başlanmış. Maalesef bu sabah Odessa’da okula devam ediyoruz. Türkiye olarak bölümün içeriğini ekledik, devam edeceğinden” dedi.

.

Leave a Comment