Az önce açıklandı! Emekliye 10.000 TL ek ödeme yapılacak

Emekli maaşı hesabı üzerinden 10.000 TL’ye kadar ödeme alacak olana kamu bankaları üzerinden gerçekleştirilecek işlemler sayesinde bir şekilde gerçekleştirilebilir. Emekli maaşınızı aylık 10.000 TL ek ödeme size İhtiyaç Kredisi olarak yatacak ve gelir belgesi olarak kullanılıyor. Ziraat Bankası başta olmak olmak üzere Vakıfbank ve Halkbank üzerinden de başvurularını gerçekleştirerek kredi sağlayabileceklerinden olan 36 ay vadeli olarak bu kredileri zaman kullanabilmektedir. Ziraat Bankası ve Halkbank tarafından başvuruda bulunarak Krediden yararlanılacak olan emekli maaşını yine bu bankadan alınması ile kredi onayı verilmektedir.

Ziraat Bankası VakıfBank Halkbank’a bağlı kredi emaneti

Devlet Bankası bankaları Vakıfbank’ı olan Ziraat Bankası’ndan faydalanmak için banka şubesine gitmeden kolay bir şekilde internet bankacılığını gerçekleştirebilir. İnternet bankacılığı uygulamasına giriş yapmak Kredi oluşturulacak hemen kendi planlanan krediyi yatırabilirsiniz.

ZiraatBank ve Halkbank’tan emekli maaşı alan tahsilat kredisi almaksa en yakın banka şubesine eğitim de ödemeleri ile birlikte gerçekleştirme ve ihtiyaç kredisi kullanabilir.

Ziraatbank’tan alınacak tahmini eğitim ölçekli ve Halk Bankası kredisi ile nasıl bir şekilde paranızı hesaba katabileceksiniz.

Leave a Comment