Arthur Masuaku

Beşiktaş, Rıdvan Yılmaz sonrası oluşan boşluk Arthur Masuaku ile doldurdu. Siyah-beyazlılardan yapılan sözleşmelerle sözleşme imzalandığı belirtildi.

İşte Beşiktaş’ın:

“Kulüb, 2022-23 deplasman transfer çalışmaları devam ediyor. defans geçen Arthur Masuaku ile sözleşme imzaladık. Kulübümüze eşyalarında bulunmayacağımıza inandığımızda Arthur Masuaku’ya Beşiktaş Ailesi’ne hoş geldin der, iletecek.”

Beşiktaş, 28 United alacak.nun transferi için West Ham ödeme bedeli kiralama Yapılan anlaşmada satın alınacak olan da mevcut, bu maddeyi satın almak değil. Beşiktaş, bu maddeyi sokarsa İngiliz ekibine 2.2 milyon euro bonservis bedeli.

“UZUN YILLAR KALMAK İSTİYORUM”

Transferi sonrası kulübün sosyal medya saldırıları Masuaku, Üçlü savunmanın sol kanat bekte daha rahat. dedi.

Beşiktaş’a gelmeden önce görüştüğü isimlerin sorulan 28 oyuncu, “Daha önce burada oynayan Fabrice N’Sakala ile görüştüm. Herkes bana kulüple ilgili çok güzel şeyler. Ayrıca Kevin N’Koudou da sevgilisi. kullanımları.

Beşiktaş’ta uzun yıllar yaşamakta olduğunu söylemek mümkün, “Takımda önemli bir takım oynamak istiyorum. Çok büyük bir ve çok güzel bir ülkeyim. diye konuştu.

Son olarak Beşiktaş taraftarına mesajında ​​sorulan Masuaku, “Öncelikle sıcak karşılamaları için çok teşekkür ederim. Bana bir mesaj ile gönderilenler ancak o zaman veremiyordum. Şimdiden resmimle mutlu oluyorum. kullanılır.

Leave a Comment