Apple, yenilenmiş iPhone 12 Pro fiyatını açıkladı! Cep yakmaya devam ediyor

yenilenen ürünler, markalar, kırılma vb. Ortaya çıkan ürünler yolunda yer alıyor. Bu ürünler, eşyalar telefona daha uygun fiyatla düzenlemenizi sağlıyorsunuz. Bu markalar arasında en başta yer alan Elma, ABD’deki stoklarına yenilenmiş iPhone 12 Pro dahil ve fiyatını açıkladı.

Yenilenen iPhone 12 Pro fiyatı, 759 dolardan başlıyor

Yenilenen ürünler, orijinallerine göre daha uygun olanlardır. Bu bütçe bütçesi kısıtlı olan bu ürünleri tercih ediyor. Fiyatlarından gündemden düşmeyen Apple, yenilenen ürünlerden akla ilk gelen isimlerden.

https://i0.wp.com/shiftdelete.net/wp-content/uploads/2022/07/Apple-yenilenmis-iPhone-12-Pro-fiyatini-acikladi-Cep-yakmaya-devam-ediyor-2.webp? yeniden boyutlandır=1170%2C658&ssl=1

iPhone 12 Pro, daha revaçta olan cihazlarda yer alsa da sevilen sevilendi. Bunun üzerine Apple stoklarını yeniledi ve yeni fiyatı açıkladı. ABD’de satılan iPhone 12 Pro’nun fiyatı en düşük olan 759 dolar şeklinde yer aldı. Bu, vergisiz 13 bin TL’ye denk geliyor. Apple iPhone 12 Pro’nun fiyatı ise ABD’de 900 dolardan başlıyor. Vergisiz karşılığı 15.900 TL’ye denk gelen model, Türkiye’de 28 bin TL’ye denk.

Intel, Apple'ı pişman etti!  Yeni i5, M1 Max'i geride bıraktı

Intel, Apple’ı pişman etti! Yeni i5, M1 Max’i geride bıraktı

Intel Core i5-13600K sisteminin performansının ortaya çıktığı ortaya çıkıyor. Buna göre, Apple’ın M1 Max çipin fark atmayı başardı.

Apple yenilenmiş makinede iPhone 12 Pro, altın, gümüş, grafit ve pasifik mavi renk el kitabıdır. Bu modellerin kilitsiz ve SIM’siz şekilde yer alıyor. Aynı zamanda yenilenen iPhone modelleri yeni bir pil, dış kaplama ve USB-C Lightnin kablosu içeren kutuyla birlikte geliyor.

Ek olarak bu ürünler, standart bir yıllık garanti kapsamında yer alıyor. Bu ürünler hakkında Apple iPhone’ların ürün testinin yapıldığını ve doğrulandığını söylüyor. iPhone 12 Pro, iPhone 11 Pro’nun en önemli özelliği yer alıyor. Bunlar, düz kenarlı tasarım, A14 Biyonik çip, 5G yayında ve MagSafe gibi özellikler.

https://i0.wp.com/shiftdelete.net/wp-content/uploads/2022/07/Apple-yenilenmis-iPhone-12-Pro-fiyatini-acikladi-Cep-yakmaya-devam-ediyor-1.webp? yeniden boyutlandır=1170%2C658&ssl=1

Peki, siz bu konu hakkında ne satın? Sizce iPhone 12 Pro’nun fiyatı ne olurdu? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Leave a Comment