Apple, iPhone 14’ün en önemli özelliğini sızdırmış olabilir!

Beklenen iPhone 14 kaldı. sadece birkaç ay ve Apple lansmanı hakkında meraklar bitmeye devam ediyor. Etkinliğe kısa süre kala iPhone 14 Always On Display (Her Zaman Açık Ekran) Özelliği Apple tarafından paylaşılmış olabilir.

İPHONE 14 HER ZAMAN EKRANDA ÖZELLİĞİ NASIL GÖRÜNECEK?

Yeni beta sürümünde iPhone 14’le ilgili olan Xcode’da.

ShiftDelete’in haberine göre; bir iOS yazılım geliştiricisi Twitter’dan paylaşımda, Xcode 14 beta’nın iPhone 14 Always on Display ekranına sahip olduğunu iddia etti.

Geliştiricinin ekran görüntüsünde, beyaz bir kilit widget’ı yer aldı. iOS geliştiricisi, Apple’ın, Samsung Galaxy modellerine benzer bir ekran’ı kullanmayı tercih edin. Samsung telefonları 2019’dan beri bu sahip olduğu için birbirine benzemesi şaşırtıcı değil.

MacRumors görüntülenebilir Steve Moser Xcode 14 beta bu ekranlarının doğruladı. Xcode 14’teki widget’ın herhangi bir şehirde olması ve bu, Her zaman ekranlarda olmani artırmadığını söyledi.

İLK KEZ IPHONE 14 İLE GELECEK İDDİASI

Günümüzde hiçbir iPhone modeli Her zaman ekranda olane sahip değil. Ancak Apple’ın yeni iPhone 14 serisiyle birlikte iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max’e iddia ediliyordu. Bu modellerin RAM’i, Always on Display destek içinHz ila 120Hz arasında hizmet sunumlarına sahip olacak.

Apple’ın eski modellerine bu widget, iPhone 13 Pro’nun sadece daha fazla olması gerekiyor.

Ancak iPhone 13 Pro’nun en az 10Hz’ine önem vermeyi önemseyecektir.

Leave a Comment