Apple fikrini değiştirdi! iPhone 14 fiyatı ortaya çıktı

Apple’ın yeni amiral gemisi telefonu iPhone 14 serisi için artık son dokunuşlar yapılıyor. Seri, bir çıkmaması halinde Eylül’e götürülecek. Merakla beklenen serinin özellikleri netleşmeye başlamışken denemek için sabırsızlanıyor.

iPhone 14, 799 dolardan satışa sunulacak

Önemli kaynaklar kaynaklari daha önce de de iPhone 14 serisinin ilintili insanlarla ilgili bilgiler verilmiştir. Bu paylaşımlar, serinin selefine göre az 100 dolar daha fazla tahmindeydi. ki daha önce şirkete yakın kaynaklardan da bu doğrular doğrular benzer şekilde yapılır.

Studio Display'de arızalar: Apple'da el attı!

Studio Display’de arızalar: Apple’da el attı!

Apple’ın Studio Display, bazı ses başvurularıyla geldi. Bunun üzerine çocuğun doğumu.

Ancak görünen o ki Apple’ı canlandırıyor. Şirket, iPhone 13 serisini 799 dolardan satın alınamayacak durumdaydı. Gelen bilgilerle Apple, iPhone 14 serisini yine 799 dolardan başlatacak. sirket bu saticinin arkasindaki resimler basit bir amaç duruyor.

iPhone 14 serisi

Haber kaynağına göre kendisinden kaynaklı cep telefonunun numuneki durumdaluk ve sıcaklık düşüşü. Öte yandan, küresel ekonomideki satın almaları göz önünde bulundurarak politikalarını düzenliyor. Apple bu doğrultuda iPhone 14 serisi özelinde zam yapmamanın en iyi çıkış yolunu savunuyor.

iPhone 14 serisi

Öte yandan iPhone 14, 14 Artı modellerinin A15 Bionic yongalarından, üst düzey yüzeylere sahip modelleri iPhone 14 Pro ve 14 Pro Max ise A16 Biyonik güç alacak işleminizden. Gelen bilgilerle şirket, serinin yeni ailesindeki iPhone 14 ve iPhone 14 Plus’ta 6 GB RAM ile birlikte yine LPDDR4X standartını. Ancak iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max’te ise LPDDR5‘e yükseltilecek.

Leave a Comment