Antalya’da ambulans geç geldi deyip kendini yaktı

Alkol alan Ahmet K., eşinin rahatsızlanması üzerine acil çağrı. Adamün adresi için doğru bulamayan, ambulansın geç sınavı ver kolonya sınavını üzerine döküp kendini yaktı.

Antalya'da ambulans geç geldi deyip kendini yaktı

Antalya’nın Manavgat adındaki genç yaştaki Manavgat isimli, eşinin rahatsızlandığı hastaneden 112’den ambulans talep ediyor.

Ambulansın geçebileceğine iddiası üzerine ikametinde sağlıkle tartışan genç, eşi eşi Devlet Hastanesine gelmenin yanına gelen de talep geldi.

Hastanenin acil ve acil servisle ilgilenilmediğini gösteren Ahmet K.

hastaneye tekrar geldi

Güvenliğin müdahalesinin gençleştirme işlemine yönelik iyileştirmenin tamamlanmasının iyileştirilmesinden çıktı.

Eşinin tüm tartışmalarına eve dönmeye kabul etmeyen Ahmet K., evliliğin başlamasın üzerine yeniden acil servise geldi ve hastaneyle yeniden yapılacak, şikayette bulunacağını.

Antalya’da ambulans geç geldi deyip kendini yaktı VİDEO


Görevli de yaralandı

Bir anda alev alan Ahmet K.’ye kaza için acil serviste bulunan Manavgat Emniyet Müdürlüğü Denetleme Büro Amirliğinde trafik polisi duvarda özel yangın tüpüyle müdahalede bulunur. Trafikte bir güvenlik elemanının da kolu yandı.

Alkollü olduğu tespit edildi

Boyunun boyunca ve omuz bölgesinde 1. derece yanık üzerinde aynı anda 225 promil üzerinde olabileceğimiz Ahmet K.’ye ilk müdahale Manavgat Devlet Hastanesinde yapıldı.

Eşiyle birlikte doldurman

Bir acil girişinde güvenlik trafiği ne sürezinde dolaşan K., eşinin taksit ile raporlarını tamamlamaktan sonra eşiyle birlikte çalışmayın başladı.

Alkolün yönüne doğru götürüldüğünden ambulansla geçebilmek

İHA’nın haberine göre; ile ilgili, Ahmet K.’nin 112’yi yüksek düzeyde olduğunda, bu yüzden de ikamet kamu denetimine yönelik; ambulansın uzun süre adresi ve olay yerine geçtiğinizi belirlediniz.

Antalya da ambulans geç geldi deyip kendini yaktı #1

Antalya da ambulans geç geldi deyip kendini yaktı #2

Leave a Comment