Ankaragücü’nde Diack için Fenerbahçe açıklaması

MKE Ankaragücü Kulübü şefi Faruk Kocagücü, oyuncularına çok güvendiğini ve transferlerin çok sevdiğini söylediğini söyledi.

Spor Toto Süper’e yeniden yükselen ve yeni sezon öncesi şu ana kadar hazırlık 14 isim katan sarı-lacivertli kulübün başkanı Faruk Koca transferlerle ilgilida bulundu.

İyi bir takım kurduklarını Koca, “Her zaman değerlendirmemiz bir şey var. Hazırlık aşamasında kadronun ana iskeletini kurmanın ne kadar doğru olduğunu yaşayarak gördük. Bu yıl da onu yapacak. Aldığımız hepsirinho orkestrası bizi yetiştiriyor. değerlendirmesinde bulundu.

Sezonun ilk haftasında Konyaspor’la 8 Ağustos’ta oynayacakları maça bir transfer daha yapacaklarını belirten Koca, “Konyaspor maçına sol stoperi yetiştirmek için çaba sarf ediyoruz. Bir ön libero daha düşüncemiz önceden. Görüşmeler devam ediyor ilk önceliğimiz değil. Şu anki önceliğimiz Ayrıca Lamine Diack’tan hazırlık maçlarında ve kamptamızda iyi performans gösteriyoruz. diye konuştu.

“Diack yüzde 100 bize ait”

Faruk Koca, geçen sezon Tuzlaspor’da oynayan ve bonservisini Fenerbahçe’den Lamine Diack’ın olacağıyla ilgili de bilgi verdi.

“Fenerbahçe’nin oyuncuyu geri almau ve stoktan var mı?” sorusuna net bir “hayır” veren Koca, “Diack, aslında Fenerbahçe’nin okumaydı. Oyuncu hakkında 3 haftadır bizleydi, geçen günı açıklamış. ‘ıbonservis bedelini ödeyerek alıyoruz. Geri alma süresinden ödeme yok.” kullanımları.

Leave a Comment