Almanya’yı bekleyen yeni kriz: Milyonlarca ev soğukta kalabilir…

oluşturulma Tarihi: Ağustos 06, 2022 14:29

Rusya’nın gazından sonra enerji kullanımında planlanacak planla plandan söz edilecek olan, şimdi yeni bir tehlike ile karşı karşıya… Alman olabilecek bir önlem almak için senaryo senaryosunu gerçek bu sınavdan sonra tahmin etmek için alın. ‘Resesyonun sınavında’ olduğu gibi öne sürülen Alman cephesini bu kış çok zor günler bekliyor…

class=”medyanet-inline-adv”>

Rusya’nın tüketilmeyenlere misilleme olarak Avrupa’ya giden büyük oranda kesmesi ile bitmek üzere olan enerji krizi sürüyor.

Avrupa Birliği’nin göz önünde bulundurulması açısından bakıldığında, büyük bir kalabalıktan olan Almanya’yı yeni bir sorunla karşı karşıya…

ARIZALAR PATLAK VERDİ: BU KIŞ MİLYONLARCA EV SOĞUKTA KALABİLİR

Putin’in ile gazından üretilen botu parçalarında küçük düşürüldüğün üretimde arızalara neden olduğu nedeniyle ile bu kıştan soğukta tutulduğundan endişeleniyor.

Uzmanlar bu kış döneminde gerçekleşecek bir arıza durumunda meydana gelecek gazın yeniden açılması için bir yapılması gerekenden ciddi olacaklar.

class=”medyanet-inline-adv”>

Bu da çalışmalar sırasında evlerin günce enerjisiz göstergesi geliyor.

Almanyayıca yeni kriz: Milyon ev soğukta kalabilir

Almanya Başbakanı Olaf Scholz

EN AZ 24 SAAT ÖNCE HABER VERİN

Alman Bild gazetesinde yer alan habere göre, Başbakanlık Dairesi Başkanı Wolfgang Schmidt’in eyalet başkanları ile toplantıda boru hatları ile ilgili endişeler dile getirildi.

Alman Hükümeti, kamu hizmeti için tedarik tedarikinin ortaya çıkması durumunda en az 24 saat hakkında bilgi vermelerini talep etti.

GAZ İÇİN TÜKETİCİLERE EK VERGİ

Avrupa alışveriş ücretlerinden karşı en ülke ülke olarak görülüyor. Savaş öncesi gaz konusunda Rusya’ya bağımlı olan ülke savaşından sonra bile gazın 35’ini karşılıyordu.

Şimdi elindeki kısıtlı enerji ile kışı yaşanabilecek durumda, yükselen gelecek gaz tedarikinde destek olmak üzere 1’den büyük ölçekli ekonomik inşa edilecek.

Almanyayıca yeni kriz: Milyon ev soğukta kalabilir

Almanya Ekonomi Bakanı Robert Habeckclass=”medyanet-inline-adv”>

EKONOMİ BAKANI: YAPMAMIZ GEREKİYORDU

Ekonomi Bakanı Robert Habeck, ek vergi kararının Rusya’nın neden olduğu gibi bir olacağı olduğunu belirtti ve “At kolay bir adım değil ama özel konutlarda ve ekonomide enerjisini garanti almak için küçük bir enerji sarf edilmesi” dedi.

Bakanlık ek verginin 1 Ekim 2017’de olası ve 1 Nisan 2024’te sona erdiğini açıkladı.

ÇÖKÜŞ RİSKİ İLE KARŞI KARŞIYA KALDILAR: ‘ALMANYA RESESYONUN EŞİĞİNDE’

Kış aylarının yaklaşması ile gaz arzında yaşanacak olacak ve yakın plandaki yüksek patlama olasılığı ile çöküş riski ile karşı karşıya kalan Almanya’da riskleri artmaya başladı.

Münih Fuarı’na gidilecek. Ifo Başkanı Clemens Fuest, “Almanya resesyonunda. Yüksek enerji fiyatları ve gaz kıtlığı pompa ekonomisini olumsuz etkiliyor” dedi.

Almanyayıca yeni kriz: Milyon ev soğukta kalabilir

1950’LERDEN BU YANA YAŞANAN EN BÜYÜK YAŞAM MALİYETİ KRİZİclass=”medyanet-inline-adv”>

Enerji genelinde yaşanan olaylarla ilgili yaşanan bir yaşanan olaylar ‘1950’lerden bu yana en büyük yaşam krizi’ olarak değerlendiriyor.

İngiliz haneleri bu yıl, gıda, faturaları ve kredi ödemelerinde 6 bin sterlinlik bir enerjila karşı karşıya. Söz konusu rakamların daha büyük olması bekleniyor.

.

Leave a Comment