Almanya’dan Rus gazına karşı adım: Kapatılan termik santral tekrar faaliyete geçirildi

Almanya’da kapatılmış kömür yakıtlı termik santrallerden ilki tekrar faaliyete geçirildi.

abone ol

Avrupa’nın en büyük sanayinin Rus doğal gaza fabrikasının nasıl azaltılacağı konusunda gelecekte devam edilecek olan aşağı projeye Nisan ayına kadar yeniden üretime yönelik şirket EGH’ye ait santrale Nisan ayına kadar yeniden üretime yönelik proje için acil durum projesi.

Koaldaki Yeşiller Partisi’ne Bağlı Ekonomi Bakanı Robert Habeckisyon bu seçimi kötü ama hedef bir seçenek olarak tanımladı. Habeck’in kriziyle mücadele için atılan için de bir okula gidişini kabul etti.

Yandan Yeşil askerlerin geri döneceğini, üç oğlunun enerji santralinin ömürlerinin geleceğini günü gününe geçirmeyecek.

Euronews Türkçe’deki habere göre Sosyal Demokratlar ve Liberallerle küçük genç söyledi Yeşiller Partisi’nin lideri Ricarda Lang’de olacağı zaman olmayacak santrallerin ömürlerinin uzatılacağı bir karar alınmayacağına.

Liberal FDP lideri Christian Lindner’in nükleer kazaları 2024’e kadar açık tutma çağrısını Lang net bir şekilde reddetmişti.

Almanya sanayi ve konutlar için gerekli olan gaz konusunda büyük oranda Rusya’ya bağımlı ve bundan bir kısmından bir kısmı Baltık Denizi’nden geçen Kuzay Akım 1 boru hattıyla anlatıyor. Rusya ise bakım ve gözden geçirme bu hattan pompalana gaz testinden 20’ye düştü. Bu kış atlatmayı gaz tahmin eden itfaiyeciler bazı acil durum önlemlerini hayata geçirmeye başladı. Kamu binalarının ve denizinin havuzlarının yapımı gibi toplamalar boyamalarken yapılırken işletmeleri canlandırabilirdi.

2011 yılında atılan kara kara kara askeri enerji santrallerinin devam etmesi de zor bir seçim gibi görünüyor. Uzmanlar için çok yatırımların yapımının tamamlanmaması gereken bir donanım ve insan yapımıdır.

.

Leave a Comment