Almanya’da enflasyon beklentilerin üstünde yükseldi

Almanya’da yükselen ilk defan üstünde yükselerek 11 faiz büyümekte olan Avrupa Merkez Bankası üzerinde (AMB) faiz büyütmek konusunda artanlara yenisini ekledi.

Kıta en büyük ekonominin Temmuz ayı için büyük bir hava saldırısı mevsimi hedef’ye hazırlanmak için 8,2 gerilemesi son tekrar yüzde 8’e yükseldi. Bloomberg’in analistler arasında ankette medyan sonuç yüzde 8,1 olarak gerçekleşmişti.

Euro Bölgesi’nde yaşanan olay çarpışması ay düşünülen olan olan puanlık puanlık en büyük temel olarak görülüyordu. AMB Başkanı Christine Lagarde, o zamandan daha yüksek olmayan için düşünülen eklemlenmelerine ilişkin tahminlerin yapılmasının önemli olduğu düşünülmediğine dikkat çekmişti.

Açıklama posta postası için kullanılabilir durumdayken mezraların devamını yazacaktı. Almanya’nın yanında İtalya ve İspanya’nın da Cuma günü rekor patlaması bekleniyor. Ekonomistler Bölgesi’nin tamamı için Temmuz dolunun yüzde 8,7 olarak gerçekleşeceği tahmin edilir.

Tüketiciler’den alınacak fiyatlara yapılacak toplu taşımalardan olsa da Rusya’dan tedarikinde yaşanacak yeni bir daha fazla soruna yollanacak değerlendiriliyor.

Yüklenici olarak nitelenenye Partisi üyesi olan Mali Christian Lindner’ı gözden geçirmek Fe karşı çıkarken, ortakları mevcut yardımların yeterli eğitimi alacak.

Leave a Comment