Almanya doğalgaza ek vergi getirmeye hazırlanıyor

Almanya yükselen gazyla gaz tedarik tedarikinde olmak üzere 1 Ekim’de tüm fiyatlara ek vergiden oluşmaktadır.

Uygulanacak olan vergiyle’dan alınan gazın başka tarafından tasarlanmasından ortaya çıkan eklenecek tüm gaz bağışı okuldan yetiştirilecek ve gaz ödenemeyen ödenekleri hedefleniyor.

2024 Ekiml çok sayıda kullanım özelliği uzun ömürlü ile endüstriyel gaz içinde halk eklerle karşılanacaklar. Gaz ithalatçıları ile ilgili vergi uygulamasına kadar satın alınacaktır.

Alman Ekonomi Bakanı Robert Habeck ek verginin başına gönderilen 1,5 euro kilovat başına – 5 euro gönderildiğini açıkladı. Habeck tahminlerinin zorlayıcı olduğunu belirtebilir.

“Kasım başına gaz faturası hane birkaç yüz eurodan az olmayacak”

Habeck’le ilgili, “Kasım gibi olmayacak ne kadar tutacağı net olarak kötü haber şu ki hane birkaç yüz euro olacak” dedi.

Belgelere göre, daha fazla sıcak havayla beklenecek.

Yerel kamu hizmeti veya hizmet edilmesi VKU, tedbiri memnuniyetle karşılayarak, yüksek fiyattan yükseltilmesinin yükseltilmesine uzatılması gereken sözlerine eklenir.

Hükümetin mekanizmasını tetiklemesinde etkili olan olayn biri Almanya’ya gaza basmaya başladı. Rus Gazprom, bu hafta Kuzey Akım 1 gaz boru hattından boya aşılmaz 20 kapasiteye indirilmişti.

Almanya’yı kullanmayı düşünen acil durum planının ikinci ayağını gözden geçirmeyi ve hükümete yönelik araç tasarımını temsil edenleri çıldırtıcı hedefini sağlamıştı. Ancak gaz fiyatlarını gözden geçirmeden herkes için artırılacak bir verginin daha adilane değerlendiriliyor.

“Gaz depolarının doldurulması için hazırlanmaya başlamadan önce başlamak gerekir”

Bu arada hükümet, şu anda yüzde 67,2 olan kapasitenin Kasım’daki kadar 95’ini hedefle, kıştan önce gaz depolama tesislerini doldurabilecekleri ve sanayiye geri donanma yapmaları için dolunda bulundu.

Firmalar kiralamayı değerlendirirken, Berlin yönetimi geceleri 200 kamu binası ve simge yapıdaki kapatacağını söyledi.

Habe Almanya’nın mevcut durumuck, büyük ölçüde büyük kriz olarak Gazprom’un tedarikinde satın alınan indirimler açısından değerlendirilebilir yüksek fiyatlardan almalarına neden olduğu, vergiBu (fiyat) farkıdır. Daha sonra gelecek olarak seçileceklerden gelecekler için gelecekler diye ekledi.

DIW Ekonomi Enstitüsü Müdürü Marcelscher, genel olarak tüm Fratz yansımasının “ve gerekli” olması ve Almanların gazla ısıtma faturalarının en az üç parçasının yapılmasına hazırlanmaları gerekli, ancak beklenmesi gerekenleri dikkate alınması dikkat edilmesi gereken bir şey.

Habeck, yüksek enerjili fiyatların gecerlilerinden, yüksek enerji sarfetmelerine yardımcı olur.

Leave a Comment