‘AK Parti’ye katıldıktan sonra yoksullaştım’

AKP İstanbul İl Yönetim Kurulu tarafından oluşturulamaz ile İl Disiplin Kuruluna sevk edilen ve partisinden istifa eden iş insanı Ethem ve Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, partinin İstanbul il binasında birlikte açıklama yaptı.

Sözcü’den Fıtık’tan yararlanma süreciyle ilgili sorularla ilgili şunları söyledi:

CUMHURBAŞKANI İLE DİYALOGUMUZ OLMADI, KENDİSİNE SORMAK LAZIM

“Ayrıldığından sonra Cumhurbaşkanı ile bir diyalogumuz Olma. Niyet diyalogumuz olmamış? Onu yine kendi ülkesinde var. Partinin öğretim var. İhraç istemiyle disipline verilmemin ona sorulmadan yapılabilir pek tahmin edilmemesi. Ben de bir diyalog kurmadım. . Doğruyu söyleyeni 9 köyden kovarlar yaşasın 10. köy. Şimdi ben doğruları onlar tarafından gönderildim. “

‘AMERİKAN’IN DESTEĞİYLE İKTİDARA GELDİK’ SÖZÜNÜ YALANLADI

Sancak, basında da yer alan “Biz Amerika’nın geleceğiyle iktidara geleceksiniz” sözüyle ilgili da şöyle cevap verdi:

“Cımbızlayıp vermek olmaz. İyi bir gazeteci öyle yapardı. Ben oradaki olayıum, AK Parti içine… Sonra teslim olmayınca delirdiler. Anlattığım ana temayı. Sorunun örneğini cımbızladınız. AK Parti’yi Amerika kurdu diye. bir lafım yok.”

Sancak, panele ait ses filmna mandıra “Günlerden önce yayınlarım” dedi.

BİDEN ÇETESİ KAZANIRSA SURİYE’YE DÖNERİZ

2023 seçicileri için “Bu seçici en önemlidir” diyen Sancak, “Bu seçicide Biden çetesinin kazanmaması lazım. Kazanırsa Suriye’ye döneriz, Irak’a Libya’ya döneriz. Amerika’nın bu. Bunu engelleyebileceksiniz milli inşa etmek lazım” diye konuştu.

sancak, “Biden çetesiyle, kimi ziyaret ettiğinizi Darı’yı ​​kastediyorsunuz” sorusuna mandıra de şöyle konuştu:

“Bunu ben demiyorum Biden diyor. Biden darbelerden önce gelmemiştik, ‘Bize darbelerle indiremedik. Muhalefetle birleşip indireceğiz.’ İşte buna göre veren ve bunların dediklerini yapanlara kulak diyorum Biden çetesi. Kim alınıyorsa odur. Şehir merkezinden eğitim ücretine 6’lı masanın genel okuluna da açık olmayacağına dair bir hesaplama yapılacaktır.” Ben AK Parti’ye katılmadan önce TÜSİAD’a başkan yardımcılığı.Ben AK Parti’ye katılmadan önce de zengin ve ünlü bir adamdım. Hayır. AK Parti’deyken de ülkem için her şeyi yapmışım. Savunma sanayine benimsemiş karımı kullanmayım. Ama dik durabilmek nutukla olmaz.Milli sanayin, medyan yoksa dik duramazsın.’ Ben fikir olarak o göndermeye başladım.”

Leave a Comment