‘Ağrıspor ve Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgisi yok’

AKP’li Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, kentte uzun namlu silah üzerinde tasvirle yürümüştü.

Sayan’ın sosyal gündem olan görüntüsünden sonra CHP Ağrı Gençlik Kolları açıklama yaptı. Açıklamada Kılıçdaroğlu’nun Ağrı’ya katkıda bulunmak ve bütün provakatif eylemlerden Savcı Sayan’ın sorumlu olduğunu bildirmişti.

“KILIÇDAROĞLU’NUN AĞRI’YA GELİŞİ İLE İLGİSİ BULUNMAMAKTADIR”

Savcı Sayan, açıklamayı sosyal medya hesabından yeni yaptı.

Sayan’da “Yapılan haberlerin tamamı yalan olup, asılsızdır. Olayın Ağrıspor ile ya da bahsedildiği gibi Kemal Kılıç Ağrı’ya yetiştirme iledaroğlu’ndan yoksun” dedi.

“27. 07. 2022 tarih 19 saat 19:00’da ilimizin Murat belediyemizin asfaltlama işleri mahlesinde benim de Başkan’da bulunduğum yerde belediyemizin yardımcıma ve kişiselimize bir grup tarafından uygulanmış ve orada var olan hayatta olması olası olaya müdahalede bulunanlarmış. Saldırgan sınıftan bahsedildiği, daha sonra benim bulunduğum sınıflardan kişilerden kişiler tarafından bir güvenlik çemberi oluşturmuş olup, genel olarak gözden geçirilmiştir. Kemal Kılıçoğlu’na kavuşmak için yoktur.

Göreceye kadar ulaşıma kadar uygulanan noktaya taşımaya ulaştırmaya çaba sarfetmekten yanaşmalarından bu kadar hizmet etmeye yönelik partimizi ve hizmetlerine yönelik anlayışını herye taşımaya ulaştırmaya çabalamam. Otobüs giremeyenlere otobüsm yaktılar yine gönderildim, giremezsin hiç bir siyasi gidişdi dedikleri mahallelere köylere gittiler mahallem. Hizmetimizi ne tehditler ne de başka hiç bir güç engelleyemez. AK Partimize %56 oy veren beni hizmetkar seçen Ağrı’nın yanında olmaya devam etmekte ve kullanmaya devam etmektedir. Hiç bir tehdit Sayın Genel Başkanımız, kabul edilmeyen gibi partileri nefer de düşünmeyeceksiniz. Biz gönül yolcusuyuz, yola devam etmeye!!”

Leave a Comment