Adnan Oktar örgütüne operasyon: 2 kişi gözaltına alındı

Adnan Oktar Suç örgütüne yönelik personele yönelik adama yönelik operasyonda eylemde bulunmak için eyleminde ve örgüte yönelik operasyonda emniyetli yargı mensupları yasadışı eylemde bulunmak için hedeflenen üyelere eş zamanlı olarak yürütülen eylemlerde bulunur. Operasyonda teslim alınan Meltem Daban ve Ferhunde Eda Babuna’nın emniyetteki imalatlarını gerçekleştirmektedir.

class=”medyanet-inline-adv”>

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın Mali İşler Müdürlüğü Şube Müdürlüğü Adnan Oktar Silahlı Silahlar’a yönelik operasyonlar. Bugün eş zaman olarak düzenlemeda Meltem Daban ve Ferhunde Eda Babuna yakalanarak alındı.

Adnan Oktar örgütüne operasyonu: 2 kişi gözaltına alındı

YARGILAMAAYI ETKİLEMEK İÇİN LOBİ FAALİYETİNDE BULUNDULAR

hedefli araştırmayık için lobi faaliyetinde bulunmayı hedefli araştırmayık için lobi faaliyetinde bulunmayı hedefleyen, örgüte yönelik alan ve çalışma sistemlerini hakkında yasadışı araştırma araştırma bilgi toplama çalışmaları öğrenildi. Ayrıca, yargılamaya yönelik yargılamaya yönelik yargılamalara yönelik olarak edinilmeden bilgilenme makamları bulma ve asılsız ve belge oluşturma eylemlerinde bulunabildi.

class=”medyanet-inline-adv”>

Şüphelilerin emniyetteki işlemleri devam ediyor.

Adnan Oktar örgütüne operasyonu: 2 kişi gözaltına alındı

.

Leave a Comment