”Abdullah Avcı dosyayı tekrar açarsa şaşırmayın.” Futbolun Poseidonu Cevat Kol yazdı

Trabzonspor, Avusturya kampında 3. hazırlık maçına çıktı. Teknik direktör avcı avcısı Torino uygulaması Abdullah ideal vakanu sahaya sürdü. Geçen hafta ekip çalışmasına yenilerden üç oyuncu ekibi yaptı. Sağda Larsen, solda ise Eren Elmalı’ya şans verdi. Avcı yönetime olumsuzluk için olacak ki, sağ stoperde Dorukhan’ı oynattı. Bize göre Avcı sağ stoper aldırana kadar o arızayı yönetime hatırlatır!Nwakaeme’nin yerine alınan Trezeguet ilk kez forma giydi. Bu yarışma yenilerin bu takıma kadar müdahalede bulunun.

belirtmeliyim. Bu maçın oynamaya hazır futbol oynamak değil. Mahalle içinde gazozuna maç gibi. Oyuncuların konsantre olması çok zor. Saha serbest tacı atmaya hazır tanıtım var! Maç sonunu bile istemem..

Maça ilk suk cümlesini yazarken Trabzonspor kalesinde iki gol gördü. Taç antrenörü tam anlamı ile takıma katkısı sağlaya olmalı ki, ikinci golü Trabzonspor kendi taçtan yedi..Savunmanın tarzı olacak. Yenilerin bir uyum sorunu yaşaması kesin. 30. sakatlanan Eren Elmalı yerine Denswil’e bırakıldı. İlk yarıda ölen adamlardan mutlusunuz. Torino kalecisi Berisha’yı rahatsız edecek şut bile atılmadı. İlk yarı İtalyan takımının 2-0 üstünlüğü ile kapandı.

Mesajı veren Avcı sağ stoperde oynattığı Dorukhan’ı çıkartıp Ahmet Can’ı, Berat’ın yerine ise Djaniny alarak başladı. İkinci yarının başında Hamşik ile satın alınmaz Seck affetmedi. Skoru 3-0 yaptı. Fark Avcılığın haklı olarak hazırlık maçı kimliğine büründü. Uğurcan’ın yerine Taha,yı, Cornelius’un yerine ise Kouassi’yi oyuna soktu. Sürümler böyle devam etti. Maç Torino’nun galibiyeti ile sona erdi 3-0.

Trabzonspor’da hadi yenilerin uyum sorunu var.. Eskilere ne diyeceğiz. Hepsi geri! Torino maçından çıkardıklarım; Nwakaeme’nin yeri hala boş! Abdullah Avcı sağ stoperin aciliyeti için mesajını verdi. Üç hazırlık maçında oynanacak futbol vasat.Avcı yeniden hazırlanırsa tamamlanmayın..

.

Leave a Comment