ABD’li Yatırımcılar, Bu 9 Altcoin Projesine Koşuyor!

İşte ABD’deki en popüler para biriminin bir özeti. Uzmanlar, Bitcoin ve altcoin projesini gündem hakkında bilgi alıyor.

Bitcoin (BTC): Satın alınacak en popüler kripto para

Bitcoin, ABD’deki en popüler kripto para birimi. Aynı zamanda ABD’de en çok işlem gören paralardan birisi. Çok sayıda anket ve araştırma, Bitcoin’i en son yapı olarak gösteriyorlar. Her 10 Amerikalıdan 9’u, dijital olarak bir şeyler olduğunu söylüyor.

New York Dijital Yatırım Grubu’ndan yakın tarihli bir rapor, ABD’den şu anda 22 BTC’ye sahip olduğunu veya satın aldığını belirtiyor. Buna ABD’nin Bitcoin Madencilik çiftliklerine ev sahipliği yapmak da dahil olmak üzere mümkün. Bitcoin madenciliği aracı %35’ini Parıltısına sahiptir. Popülerlik sebepleri arasında Bitcoin’in kullanılabilirliği var. Bitcoin ABD’de yasal bir para olmasa da, BTC ödemelerini kabul eden platformları artıyor.

BTC

Ayrıca BTC’ye yönelik hem ana akım hem de dijital medyanın var. Aynı zamanda popüler olduğu için Kanye West ve Snoop Dogg gibi birçok ünlüki ünlüler, Elon Musk ve Mark Cuban gibi girişimciler ve Tesla ve Microstrategy gibi yollarla halka açık bir şekilde tasvir edilmiştir. Ancak daha da ötesinde, fiyatının yükselmesinin devam etmesi beklendiği için popüler. Bu da modern tasarımın onu bir değerlendirme cihazı ve büyütmele mücadele için bir araç olarak benimsemek oldu.

Lider altco Ethereum (ETH): Uzun bir tatil arasında en popüler popüler

Ethereum, ABD’deki en popüler kripto para birimi. Bitcoin’i takip ediyor. Büyük gelecek vaat etmesi, özellikle uzun menzil arasında popüler. Popülerliğinin, önde gelen kripto teknolojileriyle yakınlar gibi tüm yaşanabilir olabilecekleriniz.

Eylül ve Aralık'a Dikkat: Ethereum'da Bunlar Bekleniyor!

Ayrıca, gösterişli bir fiyata sergilenen ulaşım araçları arasında popüler. 2021’in ulaştırmaya ulaştığında getirisinin %163.000’i aştığını görüyoruz. Günün başında, ETH’nin %1.900’lük bir çıkacak ve 190.000 doların çıkması bekleniyor. Bu da faydalı olabileceğine kendine dikkat çekiyor.

Dogecoin (DOGE): En popüler meme madeni para

Dogecoin, tartışmasız ABD’deki en popüler meme coin’i. Ve artan popülaritesini 5 temel temel alıyoruz. geleceği, sürekli olarak Twitter’daki 100 milyon takipçisi ve farklı konuşmalarıyla popüler hale gelmek için Elon Musk faktörü.

DOGE

Reddit, Dogecoin ve uzantısı diğer olarak sosyal medya ağlarında Dogecoin büyük bir kitlesi edindi. Bu topluluk, Dogecoin’i popülerleştirmede ve fiyat pompaları aracılığıyla fiyatını yükseltme trendinde tutmada önemli bir rol oynadı. Dogeco, geçmiş fiyatı nedeniyle ABD’deki en popüler para’daki indirimde bulunuyor. İleriye dönük olarak, Dogecoin’in bu kazanımları çoğaltması bekleniyor. Tüm ek olarak erişilebilirliği, DOGE’yi en popüler ve en çok işlem gören para bölümünden biri gelende kritik bir rol oynuyor.

Ripple (XRP): En altcoin

Ripple ayrıca ana akım ve dijital medya manşetlerine de hakim oldu. Ancak ABD’deki en popüler para biriminin geri kalanından farklı bir durum var. Ripple bunu, Ripple Labs’e karşı karşıya geçilecek. Her Aralık 2020’de SEC’in Ripple Labs ve şey yöneticilerine ABD sakinlerine kayıtlı kayıtlı kişilerdeki seçmelerle suçlayarak açmasıyla başladı.

altcoin

Ancak, gelecekte, Ripp SEC’e karşı yapısal bir yapıya sahip. Bu, çoğu analistin XRP’nin bu davayı yaşadığını tahmin edebiliyor. Bu aynı zamanda altcoin projesine bir tasarım sergine yol açtı. Dava, ayrıca XRP’ye kripto düşüncedan çok fazla sempati kazandı. İleriye dönük olarak, analistler’ın küçültülecekleri Ripple’ın artacağından eminler. Özellikle de SEC’e karşı kazançsa. konusunda, XRP fiyatlarının üzerinde günün 50 doların hedefinde bekleniyor.

Litecoin (LTC): PayPal ile satın alınabilecek popüler altcoin

Litecoin bir çağın en popüler Bitcoin alternatifiydi. Ancak 2017’de, Litecoin kurucusu Charlie Lee LTC’nin hisselerini satıp borsası için raydan momentumu bozuldu ve ortaya çıktı.

altcoin

Ancak birkaç faktör, deneyinnın altcoin projesine olan güvenini deneyna yardımcı oldu. Bu ABD Yükselinin en popüler para birimi’ geri dönüş. İlk olarak, Charlie Lee, Litecoin Vakfı’nın başkanı olarak Litecoin’in yönlendirmeye geri dönün. Günümüzde, Litecoin’in ülke çapında bir aracı olarak kabul edilebilirliği, büyük ölçüde bir aşındırıcı. Üçüncüsü ve belki de en PayPal etkisi. kriptokoin.com2020’nin devamında, ABD’deki en popüler e-Cüzdan olan PayPal, BTC, ETH ve LTC satın alma olanağı verdi.

Bitcoin Cash (BCH): En popüler Bitcoin alternatifi altcoin

Bir dizi faktörü, Bitcoin Cash’in temel eğitimine yardımcı oldunuz. Bu ABD’deki en popüler para biriminden birinden teslim alabilir. hemen tüm en popüler borsalarında listelendi. Ayrıca, PayPal tarafından hesaplarında işlem görebilecek kripto borsaları onlar içindedir.

Aynı ödeme kriptolarını kabul eden kullanıcılardan ve e-ticaret mağazası tarafından Bitcoin’e mükemmel bir alternatif olarak karşılandı. Litecoin gibi, BCH de hızlı işlemler için hızlı adımlar atılıyor. İleriye dönük olarak, Bitcoin Cash fiyatlarının yükselişini sürdürmesi bekleniyor. Bugünden itibaren 9.000 doların geleceği tahmin ediliyor. Bu da %7.500’ün üzerinde bir bit demek.

Binance Coin (BNB): En popüler borsa altcoin

Binance Coin, kripto işlemi nişini domine etmeye devam ediyor. Son zevkler, Bitcoin’e sahip olan borsa’i geride bıraktı olarak. Ancak aynı zamanda ABD’deki en yüksek ticaret hacmine sahip en popüler borsa olarak onu geçmekle tehdit ediyor.

BNB

Ancak hızla yükselen kripto borsası, BNB’deki en popüler kripto para birimidir tek şey değil. Diğerleri arasında, bir sözleşme sözleşme Blockchain olan genişleyen BNB Zinciri ile yakın yerlerde yer alıyor. Ayrıca BNB gösterdikleri örnek alınacak kadar iyi performans için popüler. İleriye dönük olarak, bir dizin BNB’yi artırmaya devam etmesi bekleniyor. Bu da onu geliştirebilecekleri iyileştirmeleri için bir ön hazır hale getirmek. Bizim, Binance borsasının ve BNB Chain’in artan popülaritesi. İkinci olarak Binance, BNB token arzının %50’sini yakmayı taahhüt etti.

ApeCoin (APE): En popüler yeni kripto para birimi

ApeCoin, ABD’deki en popüler kripto para biriminin en yenisi. birkaç aylık olan altcoin, bugün ABD’de en çok konuşulanlardan birisi. Bunun için başvurular birincisi, fiyat politikası. halen, APE, BAYC ve MAYC NFTS için yardımcı programı tokeni olması nedeniyle oldukça iyi sayılır NFT projeleriyle yakınlaşıyor

altcoin

ApeCoin, yeni olması ve burslu olması nedeniyle popülerdir. Bu da ona büyük umut verici bir gelecek sağlıyorsunuz. Bu kişiler, ApeCoin’i ABD’deki en popüler kripto paralardan biri olmak için yardımcı oldular. İleriye dönük olarak, APE tokeni için kazanımını artırmaları bekleniyor.

Solana (SOL): En popüler büyüme potansiyelili kripto

Solana, en hızlı büyüyen akıllı sistemlerinden biri. SOL tokenlerinin fiyatları da yakın muazzam oranlarda arttı. Bu faktör her ikisine de başvuranın yanına yaklaştırıldı.

altcoin

Solana, Ethereum dahil olan diğer akıllı sözleşme platformlarının içinde olmak daha hızlı. Ayrıca, daha uygun, geliştirici dostu ve daha dinamik. Ekosistemini’da bulunan ve programından itibaren kapsamlı şekilde genişlemeye devam edin. Ancak şimdiden şimdiden 1000 kattan fazla arttı. Solana daha fazla program olması bekleniyor ve entegrekçe, SOL’ün daha fazla olması bekleniyor.

Cardano (ADA): Popüler düşük altcoin

Cardano, hafif derecede umut verici bir altcoin. ABD’de çok işlem gören ve popüler kripto para biriminden biri. Çünkü, Cardano’nun hem teknik hem de temel analizi, büyük bir eskimiş gibi görünmektedir. Cardano’nun fiyatını projesinden en uzun süre alıkyan tek şey, akran üretimiydi. Bu, onu katı hale getirdi ve Solana ve Çığ gibi yeni gelenler tarafından sollandı.

ada

Ancak 2021’in sonunda Cardano’nun devam etmesi bekleniyor. Akıllı araç entegre kullanım ise hız geçiş. Bu, DeFi, dApps ve Web3 protokollerinin ülkelerine izin vereceğiniz için platformda inovasyonun kapılarını açtı. Genel kanı, Cardano’nun en çok kullanılan akıllı sözleşme platformu olarak Ethereum’u geçebilecek potansiyele sahip olduğu düşünülmektedir.

Son dakikaları takip etmek için bizi takip edin heyecanda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telgraf ve Youtube kanalımıza abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyan: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital satın alma planını veya satılması planlanmaz. Bu Artan Kriptokok.com ve site alan makalelerin yazarlarıda yatırım sürecinden sorumlu olmaktan vazgeçmek. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, bina veya proje ile ilgili bir şey hakkında önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

uyarı: Kriptoko.com’a ait haber içeriklerinden gösterilip, link oluşturma işlemi yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabidir. Sitedeki herhangi bir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, kullanılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, grafik ve diğer tüm içerik fikri geliştirmesi ile ilgili ve ilgili mevzuatlara aynştınlr kullananlar hakkında resmi gelecek gelişecek.

Leave a Comment