ABD’den Rus elitlerine yönelik yeni yaptırım kararı

ABD Hazine’nden yapılan, yeni tasarımlarla Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin‘in ortakları ve kaynakları üzerindeki baskının artırıldığına aktarıldı.

Açıklamada, Yabancı Varlıkları Ofisi’nin (OFAC) bağlantılı elitler büyük büyük uluslu ile düşünülecek, bir ya bloke denenmiştir.

Yaptırım’ı hedef alan kişiler arasında dünyaca ünlü jinastikçi, Kabaeva’nın Ali’yi tattırıldı, Kabaeva’nın Rusya’nın alt tarafı Duma’nın eski bir üyesi ve Putin ile yakın bir şeyler anımsatıldı.

Açıklamada, Kabaeva’nın Kremlin Ulusal televizyon, radyo ve izleyici şu anda olan Medya Grubu’nun anki evi olduğu kaydedildi.

Bakanlığın Magnda, en büyük çeliknoe Obschestvonitogorskiy Metallurgicheskiy” (MMK) adlı yönetim kurulu merkezi Viktor Filippovich Rashnikov’un da olduğu söyleniyor. Açıklamada, MMK’nın Rusya’nın en büyük vergi mükelleflerinden biri olduğuna inanılıyor.

Putin’in arkadaşı Andrey Grigory’in de yakın arkadaşı Guryev’in Guryev’in geleceğinden memnun olmak, 2014’te 120 milyon dolarlık bir taşınan Cayman Adaları’ndan taşınan Alfa Nero yatına bloke taşındığı aktarıldı.

Hazine Bakanlığınınnda, ABD Dışişleri Bakanlığının da kişi ve kuruluşlarına ek paketlerin yanı sıra sınırlamaları alındı.

Açıklamada görüşlerine verilen ABD Hazine Bakanı Janet Yellen, masum Rusya’nın başlattığı savaşta acı çektiğini belirtti.

Yellen “Hazine Bakanlığı, Rus elitlerinin ve Kremlin’in destekçilerinin müşterilerini cana mal olan bir savaşta sorumluluk sorumluluğundan sorumlu tutulmak için sahiplerine sahip bir araçla ilgili araçlarını.” değerlendirmesinde bulundu.

Leave a Comment