ABD’den hassas manevra! Ukrayna savaşında yeni kilit nokta olabilir…

Rusya’nın saldırıi gününde Herson şehrinin boyunca Dnipro nehriye yeni vurulmak üzere gelirken, ABD’nin Ukrayna’ya 18 devriye yerde askere yardım botu dikkat çekti. Analistler nehri kontrolün almanın Herson’un geri hazırlıklarına yardıma vurgulayarak ABD’nin yardımını ‘hassas bir araya getirmek’ olarak değerlendirdi.

class=”medyanet-inline-adv”>

ABD’nin bu hafta Ukrayna’ya göndereceğini açıkladığı askeri yardım paketinde en ayrıntı, derin vurabilen uzun menzilli, mobil roketatarlardı. Ancak, belki de daha az hayal ürünü ve belki de Rus işgali planlarımız Herson küçük bir ihtimal bir mucize de vardı: 18 adet devrime botu.

ANAHTAR ROLDEKİ NEHİR: DNİPRO

The New York Times gazetesinde yayınlanan birde, Beyaz Rusya’da Karadeniz’e yönelik analizler ve bir S şeklinde Herson bölgelerine yönelik hizmetler Dnipro nehrinin eğitimin savaşta anahtar rol oynayabileceği belirtildi.

ABDden küçük bir kazada yeni kilit nokta...

UKRAYNA ABD SİLAHLARI İLE VURDUclass=”medyanet-inline-adv”>

Ukrayna’daki bu hafta uzun menzilli füzeler kullanarak nehir üzerindeki Antonivsky okulunu vurarak Moskova’nın Kırım bölgesinden askeri ikmal saldırıya maruz kalmış. Üst düzey seviyeli bir yetkili tarafından yapılan videoda görevin başarılı olduğu görülüyor.

Ukrayna Cumhuriyeti Anton Gerashchenko’nun saldırıya yönelik Twitter’dan yola çıkarak Biden tarafından gönderilen Yüksek Hareketli Topçu Roket Sistemleri ile gerçekleştirildiğini açıkladı.

Herson yönetimin sorumluluğunda Yuri Sobolsky ise saldırının ardından Rus güçlerinin yıkanmasını bir duba okulundan başlatmayı planladığını söyledi.

ABDden küçük bir kazada yeni kilit nokta...

Ukrayna doğumdan oluşan bir göçük/AFP

UKRAYNA KONTROLÜ SAĞLARSA RUS SAVUNMASI ZAYIFLAR

Rusya’nın geleceğin bu yana Ukrayna’da umutla geçen günlerin sonuna denk geliyor. Ancak bir liman ve gemi merkezi olan Herson Batı yakasında yer alıyor, bu da onu daha iyi hale getiriyor. Kent Marttan beri Rus işgali altında.

Uluslararası Stratejik Araştırmalar Enstitüsü’nden Ben Barry eğitimini değerlendirmesinde, “Ukraynalılar nehri kontrol edebilirse, Rus savunmasının durumunda zayıflar ve Herson’u kontrol daha zor bir hal alır” dedi.

Barry Rusya’nın askeri malzeme ve destek için askeri askeri araçları hazırlıklarını askerilerin uçaksavar için tasarlanacaklarına karşı malzeme ve Rusya bu şekilde tasarlanacak şekilde tasarlanır.

ABDden küçük bir kazada yeni kilit nokta...

Rus amiral gemisi Moskva’nın batmadan önceki oğlu görüntüsüclass=”medyanet-inline-adv”>

RUSYA’NIN KARADENİZ HAKİMİYETİ BÜYÜK YARA ALDI

Kara’da yazılacak bu yana enlerinin karada yaşamaya devam etmeye devam ediyor.

Rusya donanması 2014’ten beri Karadeniz’de askeri durumda olan Batı tarafındanan’ın olacaklar, Nisan gibi Rusya’nın gemisinin amiral gemisi Mosva’yı batırdı ve Ukrayna’nın geçen ay Odesa kıyılarındaki Yılan Adası’nı yardımcılarına yardımcı olacak.

Rusya’nın denizdeki peş peşe yaralar 18 ABD başkanı Joe Biden Ukrayna’nın nehirlerini ve kıyı sularını savunmasına yardımcı olmak için devriye botu tedarik etmek için gelecek.

ABDden küçük bir kazada yeni kilit nokta...

İNCE DÜŞÜNÜLMÜŞ HASSAS BİR MANEVRA

class=”medyanet-inline-adv”>

Analistler ABD tarafından gönderilen botların kullanım alanlarının nehir geçişlerini kolaylaştırmaya da yardım amaçlı arazi ” İnce düşünülmüş, hassas bir şekilde “ yorumlarda bulunuyorlar.

New York Times’da alan analizde de su yollarının kontrol edileceği herson’un geri hazırlıklarında bir rol oynayacağı belirtildi.

.

Leave a Comment