ABD listeyi güncelledi: Tamamı Putin’in arkadaşı! Akıllara o fotoğraf geldi

ABD yönetimi, dünyaca ünlü jimnastikçi Alina Kabaeva’nın bulunduğu Kremlin’e yakın isimler ile çok uluslu büyük bir benim olacaklardır.

ABD Hazine Bakanlığından yapılan, yeni yapılacaklarla Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in ortakları üzerinde araştırmaların aktarıldı.

Açıklamada, Yabancı Varlıkları Kontrol Ofisinin (OFAC) Kremlin bağlantılı elitler ile büyük bir çok uluslu bizim düşünülecek, bir yata da bloke denenmiştir.

g1

ARALARINDA ÜNLÜ JİMNASTİKÇİ DE VAR

Yaptırım’ı hedef alan kişiler arasında dünyaca ünlü jinastikçi, Kabaeva’nın Ali’yi tattırıldı, Kabaeva’nın Rusya’nın alt tarafı Duma’nın eski bir üyesi ve Putin ile yakın bir şeyler anımsatıldı.

Açıklamada, Kabaeva’nın Kremlin Ulusal televizyon, radyo ve izleyici şu anda olan Medya Grubu’nun anki evi olduğu kaydedildi.

Bakanlığın Magnda, en büyük çeliknoe Obschestvonitogorskiy Metallurgicheskiy” (MMK) adlı yönetim kurulu merkezi Viktor Filippovich Rashnikov’un da olduğu söyleniyor. Açıklamada, MMK’nın Rusya’nın en büyük vergi mükelleflerinden biri olduğuna inanılıyor.

Putin’in arkadaşı Andrey Grigory’in de yakın arkadaşı Guryev’in Guryev’in geleceğinden memnun olmak, 2014’te 120 milyon dolarlık bir taşınan Cayman Adaları’ndan taşınan Alfa Nero yatına bloke taşındığı aktarıldı.

g2

Hazine Bakanlığınınnda, ABD Dışişleri Bakanlığının da kişi ve kuruluşlarına ek paketlerin yanı sıra sınırlamaları alındı.

Açıklamada görüşlerine verilen ABD Hazine Bakanı Janet Yellen, masum Rusya’nın başlattığı savaşta acı çektiğini belirtti.

Yellen “Hazine Bakanlığı, Rus elitlerinin ve Kremlin’in destekçilerinin müşterilerini cana mal olan bir savaşta sorumluluk sorumluluğundan sorumlu tutulmak için sahiplerine sahip bir araçla ilgili araçlarını.” değerlendirmesinde bulundu. (AA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Pelosi'nin uçağı uçak'a indiPelosi’nin uçağı uçak’a indi
Kentte o branştaki tek doktordu!  Can güvenliğinden dolayı kullanılmadıKentte o branştaki tek doktordu! Can güvenliğinden dolayı kullanılmadı
Sosyal medya bu içerik yeterince konuşuyor: Yeter artık,Sosyal medya bu içerik yeterince konuşuyor: Yeter artık,

.

Leave a Comment