60 Kat Ralli Yaşanacak Altcoinler! › CoinTürk

Kıdemli kripto para analisti Michaël van Poppe açıklamalarında 60 kat üründen ürüne altcoin tanıtımlarında.
Okuma Süresi: 2 Dakika

Popüler bir kripto para birimi hakkında tahminlerde bulundu.

Ralli Altcoin Listesi

Michael van de Poppe Twitter üzerinden 619.400 takipçisine, kripto para piyasalarında yaşananlarda yükselişte bazı altcoinler rallilerini söyledi. Kıdemli analist 20 ile 60 kat arasında getirisi sağlayabilecek altcoinler olarak Çokgen (MATIC), Kozmos (ATOM), çığ (AVAX), Concordium (CCD) ve SKALE (SKL) biriktirdiğini şunda şu ifadelere yer verdi:

Kripto para piyasalarında bir aşağı alacaklara alınacakken yavaş yavaş kazanacağım biraz gelecekler: ATOM, MATIC, AVAX, CCD, SKL. İsimlerini sıralanacak olan bir fiyattan alınacak 20-60 kat bir fırsat elde etmek için iyi bir fırsat olacak.

Ayrıca Fed Başkanı Jerome Powell Çarşamba günü basında basında, faiz artırımlarının küçük aylarda büyük yavaşlayacağını belirtmişti. Michaël Van de Poppe yapılan açıklamayı kripto para birimi için iyi bir işaret olarak gördüğünü Tweet’te şu ifadelere yer verdi:

Jerome Powel’ın indirimli kripto para piyasaları için iyiye işaretler.

Piyasalar Açısından olumlu göstergeler

Bunlara ek olarak Michaël Van de Poppe, Ethereum’un (ETH) ağında Eylül ayından oluşan bölüm ana ünitenin genel piyasayı olumlu yönde yönlendirilecek şekilde görüntülenmeyecektir. En büyük akıllı araç platformu olan Ethereum hazırlıkları tamamlanmak üzere tasarlanıyor. Kıdemli analist kripto para piyasaları ve Ethereum hakkında şunları söyledi:

Kripto para piyasalarında yaşanacak ralli için ideal koşullar mevcut. Fed Başkanı Jerome Powell’ın açıklamaları ideal hazırlık aşamasında yer alıyor. Aylık Ethereum dizisi Eylül geliyor. Piyasalar için olumlu olan bu hareketlerin, Ethereum fiyatını 2.400 ve ö. Bitcoin fiyatını ise 28.000-30.000 dolar simgesini taşımayacağını düşünüyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içinde değildir. Yatırımcılar, para biriminin işini yapacaktır.

.

Leave a Comment