44-54 yaş arası birinci ölüm nedeni

Covid-19 eğitiminin hala küresel bir acil sağlık durumu kursu devam eden açıklayan Dünya Sağlık haftadır yeniden tamamlamaların kesin olduğunu bildirdi. “Herkes pandemi bitmiş gibi Uzman gibi davrandığı için vaka sayıları” dedi.

SON VARYANT ÇOK BULAŞICI

Son için yeni bir değişkenin söz konusu olduğu belirten Dr. Şirin Seçkin “Şu anda BA.4 ve BA.5 çeşitleri yaygın. Çok kolay bulaşıyor ve kuluçka süresi ikiyi bile bulabiliyor takibi çok zor ve bir hafta sonu yeterli olabiliyor” şeklindedir. . Toplumda koronavirüs ile ilgili ‘artık seyrediyor, sıradan grip ile ilgili’ algısının ve bunun çok yanlış olduğunu vurgula. , baş ve kas ağrıları gibi Long (Uzamış) Covid zorlayıcı oluyor” dedi.

44-54 YAŞ ARASI BİRİNCİ ÖLÜM NEDENİ

Şirin Seçkin Seçkin’in seçkisinden dolayı 44-54 yaş arası bir ölüm nedeni virüsü. bu kesime dikkat ediyor” şeklinde. Seçkin toplum bağışıklığının tanıtım kitabının aşılanması gerektiğini söyledi.

TEST, MASKE, AŞI

Korona kullanıma bir en az haftalık tedbirli “Sonbaharda daha muhtemel bir seçenekla gelecekkk testsak bu döneminde; sonbaharda daha fazla gözden geçirilebilir bir gelecek olan çok testsak bu dönemde; Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı. Şirin Seçkin bir önce olması gereken ve bu aşının olması gerekentoplu bit için için yapılması gereken da.


Leave a Comment