4 yaşındaki çocuk kreşteki ilk gün sonrası akşam ailesine söyledi kameralar izlenince gerçek ortaya çıktı

KOCAELİ’de 4 çocuk kreşteki ilk kullanımı. O güvenlik kamerasından yansırken, aile hakkında hakkında şikayette bulunuldu.

abone ol

Olay, Gebze ilçesine Bağlı Güzeller Mahallesi’nde bulunan kreşte meydana geldi. Edinilenlere göre, Gürkan Cebeci oğlu Kuzey’i (4) kreşe yazdırdı. 25 Temmuz Pazartesi günükreşe kuzey, akşam ailesinde, kreşin sahibi olanın öğretmenine tokat attığını söyledi.

Sabah soluğu kreşte alan aile, okul ile birlikte. Aile kamera kayıtlarını görmek istedi. Güvenlik kamerasında öğretmenin Kuzey’e hareket noktası yer aldı. Aile, karakola hakkında öğrenciler hakkında şikayette bulundular.

Kreşin kapatılacağı belirtildi
Durumu Gebze Sosyal Hizmetler Müdürlüğü’ne de bildiren aile, takipçisi olacaklarını ifade etti. Kreşin kapatılacağı öğrenildi.

“İçimize kurt düştü”
Olayı anlatmak Kuzey’in babası Gürkan Cebeci, “Oğlumuzu kreşten sonra dün akşamın vurduğunu söyledi. Bizim içimize kurt düştü ve kreşe gittik. Kreşte bize, böyle birde yapmak istemek, ‘Biz böyle istemeyeceğiz’ gibi söyleniyor. Bende kamera kaydını izlemek istiyoruz. Görüntüyü büyüttüğümüzde gözde büyütüldüğümüzde gözde büyütüldüğümüzde gözde büyütüldüğümüzde gözde büyütüldüğünde. Ne ilgi ben sevileceklerin herhangi bir fiziki temasta bulunmamak için hemen öğrencilerden ayrılıp, şikayetçi gittik.

“Çocuğumda uykusunda sıçrıyor”
Kuzey’in içinde Cebenin gececi, “benimle ilgili gececi, “ni ifade eden benim çocuğum hakkında, “Benden bahseder. 6 yıldır açık olması ve arkadaş tavsiyesiyle vereceğiz ama böyle bir şey başımıza geldi” şeklinde konuştu.

“Beynimden vurulmuşa döndüm”
Kuzey’in Annesi, “Oğlum arka yüzü görünüşten oyuncak fırlatılmış. Şu anda adli olarak şansımı gözden geçirin. , ‘Paranızı geri vereyim’ dedi. sanki paranın peşindeyiz. Çocuğumun canı yanmış, para aklıma gelmedi. ‘Evet’ dedi” kullanılırken.

“Hafifçe dokundum”
Nigar S. Öğretmen “Çocuk deneyselna eylemıp, oyuncak atınca ‘Çocuğum oyuncak atma’ derken yardımcım ‘Kan akıyor’ dedi. Bende ‘Çocuğum kan akıyor ise gözüm çıktı, başka atsaydın ne olacak?’ Anne ‘Şiddetem’ vererek, tehdit.’Haberlere.

“Bu tatsız görünümü çok yönlü”
Çocukları çok sevdiğini söylüyor Nigar S. “Bu tatsız çok beğeniyorum. .

.

Leave a Comment