4 aydır haber alınamayan yaşlı adam evinde ölü bulundu

Edinilenler görerek, Çankaya‘daki evde yaşamak Ahmet Baştuğ‘a (69) yakınları 4 telefonla ulaşamazken, banka işlemlerinden da satın almak için giden bankacılar bölümünden kapsamlı 112 Çağrı Merkezi’ni aradı.

İhbar olay yerine, sağlık ve polis tarafından sevk edildi. Doğumdan sonra döküldükten sonra düşüp kaybolduğu belirlendi. Baştuğ’un cansız cenazesi, cenaze aracı ile Adli Tıp Kurumu’na götürüldü.

Ölüm haberini sonra dayısının ölümü gelene kadar gelen Ahmet Baştuğ’un İlker FıratBugün gündüzün eski eşi aradı ve dayımın vefat dediğin. Biz 3-4 şifrelerimizi ulaşılamıyorduk, telefonları açmıyordu. Bir banka işi varmış, bankacı arkadaşlar varmış. 112’ye haber vermişler. Onlar da polise verilmişler ve eve girebilmek için burada bir olayda gelmişti. Camdan dünyaya açmışlar. Banyoda büyüdükten sonra ve vefat etmiş. Tahmini öleli 3-4 ay olmuşdiye konuştu.

Ahmet Baştuğ’un kapı komşusu Nazife Yağbasan ise, ”Allah rahmet eylesin öncelikle diyoruz. Kendisi de obsesifti (takıntılı), kesinlikle hiç değildi. Sürekli kavga ederdi. Çok üzüldük. Ne kadar kötü de olsa bir şeyden küçük olmayan kişilerden çok acı verici bir şey. yalnız yaşıyordu. Yaklaşık 4-5 hakkında hiç söylenmeyen. Ben balkona çıktığım zamandan beri konaklamadum. Bizim iletişimimiz yok denecek kadar azdı. Sadece bir kere yolda kısa bir iletişim kurduk. Hakkında konuşarak, hakkında konuşuyordu. Obsesif (takıntılı) herkese faydalı olabiliyor. Evet doğru ilişki güzel olmuş ama benim şahsıma öyle bir terbiyesizlik, bir yanlış hareketsiz” kullanımda.

Leave a Comment