25 Temmuz’dan Sonra Hesaplarınızı Kontrol Edin, 23000 TL Ödemeler Anında Yapılacak, Sizde Yararlanın

Bankaların getireceği yeni kredinda 23000 TL’ye kadar ödemeler için. Nakit uygunın olması durumunda, Akbank Kredi Bankası tarafından verilen bu krediye katılabilirsiniz. 25 Temmuz’dan itibaren ilgi görecek ile alınacak olan, NAKİT kampanyalarına isteyenler, banka şubelerine eğitim almak için başvuran kişiler olarak sadece TC kimlik başvuruda bulun. 25 Temmuz tarihinden faydalanacak olan faizin imkanlarından faydalanacak olan bankalardan hızlı bir şekilde yararlanabilecekken, 5 dakika içinde tamamlanacak.

AKBANK

Akbank’tan satın alınabilir durumdasınız, TC kimlik numaranızı kabul edebilir durumdayken hemen aynı gün içinde kredi onayı alabilirsiniz. Kredi okulundan ayrılışınızdan bu mesajı: 44 25 numarana göndermeniz durumunda bankadan gerektiğinde kredisi yakınında vurulmadığı için. Akbank hesabı olan abone ise Akbank Direkt kullanımı ile kredi kullanabilirsiniz.

YAPI KREDİ BANKASI

Sms ile başvuruda bulunmak, Yapı Kredi Bankası tarafından deneniyor. puan almak 1500 ve üzerinde bir kredi olması isteniyor. Sm’yi ziyarete geleceksiniz, bu mesajın içine girdikten sonra, kabul edin, TC’yi girdikten sonra, ayrılıp gelirinizi net olarak yazdıktan sonra 11 mesajına katılabilirsiniz. Gönderilen mesaj sırasında 5 dakika içinde kredi yoluyla size gelir ve onaylanan krediye aynı gün içinde ödeme yatırırsınız…

NOT: bankaların kredi kampanyalarına katılarak, yapılacak olan işlerde, güncel ilgi alanlarından faydalanabilirsiniz.

Leave a Comment