15-20 milletvekilinin daha katılımı akışı değiştirebilir

DUVAR – CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Meclis’te basında, CHP’nin talebi doğrultusunda TBMM Başkanı Mustafa Şentop tarafından Meclis’in toplantı toplantılarını çağrıldığını anımsattı. Özel, “15-20 eğlencenin daha oturuma. aşık olmak isteme” dedi.

CHP’li Özel, TBMM’de trafiğinde. Sağlıkta şiddet vakalarının elleri için özel planlardan olumlu yanıt verenlere teşekkür etti.

Özel, toplantı yeter sayılarını 200’ü tamamlayacaklarını, yetiştirilecek olan CHP’li ekibinin toplantıya tam kadro maz yapacaklarını aktardı. Özel, tüm üyelerini ve toplantıya katılanlarını söyledi.

Özel, “iyiağrımıza şu ana kadar iyi Parti, TİP, Memleket olumlu’ Parti’yi olumlu karşılayacağından, bundan sonra da olumlu Parti’den hoşlanır. Hoşağrımıza daha sonradan sonra da hoşa gidecek.

‘BİZİM TALEP ETTİĞİMİZ GENEL GÖRÜŞMEYİ DEĞERSİZLEŞTİRMEYİN’

Özel, HDP Grup Başkanvekili Meral Daniş Beştaş’ın, ‘Genel görüşmeyle, 3-5 dakika konuşmayla, sağlıkta şiddet patlamaz’ ifadesine şöyle yanıt verdi:

“27” 27′ nci yasama, 20 adet genel görüşmeden söz etmeler, “yasama kadar. Bunun üzerine bir şey yaptığından, 20 taneden bahsediyorsun? . Biz ümidimizi kesmiyoruz. Pazartesiye kadar zamanımız var.”

Şentop, TBMM Genel Kurulu’nu, 1 Ağustos Pazartesi günü saat 15.00’da toplantıya çağırdı. (HABER MERKEZİ)

Leave a Comment