100 TL para verilecek! Temmuz ayı sonunda bitiyor

Elektrik, su, doğal gaz ve telefon faturası ödeyen herkesi ilgilendiriyor! Bankaların internet şubeleri satılan.la otomatik fatura ödemeleri yapılıyor. Otomatik fatura ödemesini verenlere ise ödeme yapılmaz. Bu 100 liraya varan faturası alınabilecek!

Akbank açıkladı! Kampanyas Akbank’ın Eksenleri kullananlar fatura öderken kazanacak. Kampanyaya göre Axess exi26 Ücretsiz kartlarınız ile otomatik ödeme yapacaksınız 1 yeni fatura için 15 TL, 2 yeni fatura için 30 TL, 3 yeni fatura için 50 TL, 4 yeni fatura için 75 TL, 5 ve daha fazlası için tam 100 TL chip-para kazanabileceksiniz.

Kısa Mesaj Atarak Kampanyaya Katılabilirsiniz

Kampanyadan faydalanmaya başlamak için 31 Temmuz22’ye kadar KAMPAN tercihiniz veya FATURAC KAMPAN SEÇENEKLERİNİZ veya FATURAC 4566’ya SMS göndermeniz yeterli. Kampanyanız kısa mesajın Akbank’ın geleceğinden ve Akbank tarafından yönlendirildiğiniz bilgilerden sonra sağlanıyor.

Kampanya kazanacağınız ödüller 2 Ağustos 2022’de chip-para olarak yükleneceksin.

Güç, sadece yeni vermek üzereniz için geçerlidir. Kredi kartınızdan verilen otomatik ödeme talimatlarınızı yeniden gözden geçirme veya bankadan iptalli olan fatura talimatlarını okuyun ve kredi kartınızdan kampanyadan indirimden yararlanın.

Leave a Comment