10 yıldır süren dava hala gündemde! Odun almak için gitmişti 4 varil dolusu insan cenini buldu

Rusya’da bir balıkçı, ormanda toplama ormanlık arazide dört su varili gördü. Bunlara sahip olmak istemeyen adam, varillerin gözünden bakıldığında bir tasarım içinde küçük bebekleri canlandırmaya kapıldı. Boşaltılmış varillerin içinde toplam 278 bebek fetüsü olduğu ortaya çıktı.

ORMANA SAÇILMIŞTI

orman

Balıkçı hemen polise haber verdi. Memurlar, Can’ın keşfedildiği Ural en az üç bölümden bahsettin toplanmışmedikal atık olduğunu. Ceninler, soyadlarını ve numaralarını listeleyenlerin bulunduğu yerde dört plastik varilde bir kimyasal ile sistemlerin bütünü varillerin kapak bir kısmı için olanlar için de ormanın zeminine saçılmıştı.

”OLAĞANÜSTÜ”

Vlasov’u geliştirmekte olan devlet yönetiminde olan Vladimir Vlasov’un geleceği düşünüldüğünden şehir merkezinden gelen eğitimden yararlanmaların geliştirilmesiyle ilgili eğitime yönelik olduğunu söyledi.

Vlasov, davayı “olağanüstü” olarak nitelendirdi, ancak müfettişlerin cenin geleceğinden sorumlu olacaklarını hızla belirleyeceklerini ve suçluların cezalandırılacağına inanacağını söyledi.

ÜZERİNDE YAZILAR VARDI

fetüs

Resimlerde, üzerinde Rus medyasının ailelerinin adının yayınlanmasından ve yazılar içinde bulunan etiketli kelimeler görülüyor. Cesetler, ayrıntılı inceleme için yakınlardaki Nevyansk kasabasındaki bir morga konuldu.

HALA BİR SIR

Rus haber ajansı RT’ye göre, bir atık imha etme ve Ekaterinburg şehri önümüzdeki bir tıp akademisi, fetüslerin çöpe atılmasıyla ilgili olabilir. Ancak şok edici olay, on yıl sonra bile kabul edilmez.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Esrarengiz ölüm!  2 yıllık komadan sonra ablası hedef göstermiştiEsrarengiz ölüm! 2 yıllık komadan sonra ablası hedef göstermişti
Cinsellik oyunu oynamaktan bıktım!  Deliğe penisi sıkışınca...Cinsellik oyunu oynamaktan bıktım! Deliğe penisi sıkışınca…
gelecekten dedi!  Yakın tarihe işaret ettigelecekten dedi! Yakın tarihe işaret etti

.

Leave a Comment