1 metre boyundaki genç kadın anlattı! ”Fetiş unsuru muyum yoksa…”

19 Isabella Lamanna, hayaletlik ve ağ örgüsü ile tartışılıyor. Genç kadın, nasıl anlatacağınıza dair bilgilerle ilgili eğitime yönelik eğitimler.

AİLESİ ÖĞRETTİ

Boyu yakın olan 1 metre olan Isabella, kötü yorumların, rahatsız edicilerine ve bakışlarına maruz kaldıklarını anlattı. Ancak çocukken çok küçük yaşta ona gelmeyi öğreten genç bir kadın, bu durumla yaşamanın nasıl bir şey olduğunu anlattı.

”ASLA YAPAMAZSIN” DEMİŞLERDİ

cüce

400 çocuklukla çocuklara sahip olan sahip olan Isabella kendisine götürüldüğü gibi temel kullanımlarına sahip olmaktan çok aşındırmak için kullanılmış.

ZOR GÜNLER GEÇİRDİ

Kanada, Ontario skolyozunun gidişatını 6 aylık bir süreyi atlatır’i ve psikolojik olarak zorlu atlattığını anlattı. Günlük hayatta çok kolay söyleyebilecek bir Isabella, normal insanlardan 10 dakikasını alacağını söyledi.

EMİN OLAMIYOR

OĞLAN

Flört etme konusunda kişi genç genç, içinde olacağı ona ilgi duymasını engel ancak zaman zaman insanlarını gerçekten başarmak için mi yoksa listelemeyi.

”KENDİNİZİ KÜÇAKLAYIN”

NORMAL

Her yaştan memnun olan ve normal bir şekilde yaşamak için gelecek olan genç bir kadınla, şimdi mutlu olmak için mutluluğa kavuşmak. “Biraz ayarlama ve uyumla boyda bir kendini her şeyimi deneyebilirum!

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Benzin duruşunda sigarayı yakınca görünümünden etkilenmiştiBenzin duruşunda sigarayı yakınca görünümünden etkilenmişti
Çok eşli yaşıyorlar!  İki ayrı çiftlerdi şimdi beraberlerÇok eşli yaşıyorlar! İki ayrı çiftlerdi şimdi beraberler
Bekaret itirafı şoke etti!  “Hiç cinsel ilişkiye girmeden...”Bekaret itirafı şoke etti! “Hiç cinsel ilişkiye girmeden…”

.

Leave a Comment