0,40 Doların Altındaki Bu Altcoin Fırsat Olabilir! › CoinTürk

Okuma Süresi: 3 Dakika

özel kripto para için tasarlanmış fırsatlar vardır. Bu altcoin için 0,4 dolar dikkat çekiyor. Popüler kripto analisti Poppe, uzun 6-8 dolar için büyük bir fırsat olduğunu söylüyor. Analist 20.000 dolar Bitcoin fiyatının tarihi konusunda fikir edinip duruyorsunuz. Peki hangi altcoin 0,4 doların kontrolünden geçerken.

Alınabilecek Altcoinler

Geçen yılın sonunda 1.900 Ethereum fiyatının tarihi bir gözden geçtiğinden bahsediyordu. Fiyat bilgisi 4.000 doların üzerine çıktı. Aynı şekilde birkaç yıl önce 6.000 dolar bölgesindekBitcoin fiyatı için de benzer bir şeydi. Ethereum (ETH) fırsat olarak sezonda %50’den fazla olsa da bugün 1.600 dolar seviyelerine tırmandı. Yani kripto topluluğu tarafından düşünülen dipler haftalık alınabilir.

Elbette onun altcoin ile dip not edebilir. Hatta LUNA gibi yeniden hayata kavuşmaktır. Yatırımcıların bu tarz sitelerini incelerken en kötü senaryoyu hiçbir zaman akıllarından çıkarmaması ve risk profillerine göre hareket etmesi gerekir. Bugün Ethereum, Chainlink ve Bitcoin fiyatlarına değinmeyeceğiz. potansiyel fırsat Ripple (XRP)’de beliriyor.

Dalgalanma (XRP) Alınır Mı?

kripto para yukarı doğru hareket ediyor. ETH ve en iyi altcoin çok kısa sürede %50’yi bir kazançlar kazandılar. Ancak ürünün tam anlamıyla tamamlanamadı. XRP fiyatı kriptolama ile sert bir şekilde düştü. fiyatları, trendi içindeki fiyat alanlarından bir tanesidir. Son 2 konsolidasyon ilk önce 0,38 ila 0,40 dolar arasındayken, ikincisi daha geniş, 0,30 ila 0,38 dolar arasındaydı.

Şimdi piyasa yeniden parlandığına göre, XRP fiyatları 0,30 dolardan ve şu anki 0,36 aktarıldı. Bu, oğul 2 %20’den fazla olacak. %50’den fazlası için XRP’nin halihazırda alternatif olacaktır. XRP 0,38’de yüksek fiyatına göre kırabilmelidir. Bir kez sayılır. Bu hedef ise 20 Şubat’ta bu alan her şeyi temsil ediyordunuz.

Diğer durum senaryosu, XRP’nin 0,4 bölgesini kırmamasıdır. Bu durumda 0,34 geri yaşanabilir.

Sorumluluk Reddi: Bu yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içinde değildir. Yatırımcılar, para biriminin yüksek volatilite ve dolaylarıyla ilgili bilinçli olmalı, kendi araştırmalarını planlamalıdır.

.

Leave a Comment